+38 (067) 536 43 60 київстар
+38 (044) 292 58 97 Пн – Пт з 9:00 до 18:00
info@egh.com.ua Пишіть нам
Ua

Успішна комбінація у виробництві сирів

Успішна комбінація у виробництві сирів

Успішна комбінація у виробництві сирів


Технічний прогрес в сучасній харчовій промисловості нерозривно пов'язаний з Використання широкого спектра харчових добавок. Особливе значення мають харчові добавки, зменяющіе структуру і фізико-хімічні властивості харчових продуктів. До таких добавок відносяться емульгатори і стабілізатори.

Науково-виробниче підприємство "Електрогазохім" є одним з провідних вітчизняних виробників широкого спектру продукції для харчової, фармацевтичної та парфумерно-косметичної промисловості.

Для харчової індустрії підприємство випускає більше 20 видів емульгаторів, стабілізаторів і інших допоміжних речовин, які за своїми якісними характеристиками не поступаються іноземним аналогам, але нижче їх за вартістю. Для їх виробництва застосовується високоякісне як вітчизняне, так і закордонну сировину.

Вся продукція виробляється згідно з технічними умовами, затвердженими в установленому порядку. Вона пройшла гігієнічну експертизу в Інституті гігієни та медичної екології ім. Марзєєва. На всю продукцію є гігієнічні висновки МОЗ України.

Продукція, що випускається знайшла застосування на підприємствах молочної, м'ясної, цукрової, кондитерської та інших галузей харчової промисловості України. Підприємство "Електрогазохім" володіє сучасною научнопроізводственной базою, що дозволяє розробляти і виробляти продукцію високої якості в обсягах, достатніх для забезпечення потреби харчової промисловості України.

В останні роки пріоритетним напрямком в харчовій промисловості є розвиток ресурсозберігаючих технологій. Вони дозволяють економити традиційні види сировини, збільшувати вихід готового продукту, розширювати асортимент, регулювати харчову та біологічну цінність, калорійність продуктів. В Україні успішно розвивається виробництво продуктів харчування з комбінованим жировим складом. Це відноситься і до молочних продуктів, включаючи сирні продукти. До їх складу входять немолочні інгредієнти, переважно рослинні жири і повноцінні білки. Ці продукти мають підвищену біологічну цінність і дієтичні властивості за рахунок кращої збалансованості жирнокислотного складу шляхом збільшення вмісту ненасичених і жирних поліненасичених кислот. Використання рослинних жирів дозволяє знизити в них калорійність і вміст холестерину.

Органолептичні властивості комбінованих сирних продуктів багато в чому визначаються їх консистенцією.

Використання емульгаторів "Естер-П", "тригліцеридів" та інших при виробництві різних видів сирних продуктів дозволяє регулювати консистенцію сирного тесту.

Емульгатор "Естер-П" і "Тригліцерид" використовуються при виробництві твердих сичужних сирних продуктів для додання тесту еластичності, зниження грубої або колючим консистенції. Вносять його в підготовлену суміш при температурі не нижче 60-65 ° С. Далі технологічний процес ведуть відповідно до вимог нормативної документації на конкретний вид продукту.

Емульгатори використовують також при виробництві різних видів плавлених сирів для регулювання необхідної консистенції продукту. Емульгатор "Естер-П" надає плавленого сиру еластичну консистенцію, глянець, пов'язує жир з водної та білкової фазою.

Вносять емульгатори безпосередньо в плавильний котел при завантаженні сировини і далі плавлення ведуть з дотриманням технологічної схеми виробництва.

Науково-виробничим підприємством "Електрогазохім" накопичено значний досвід у виробництві і застосуванні емульгаторів і стабілізаторів в харчовій промисловості. Підприємство надає весь спектр послуг, пов'язаних з використанням продукції:

передачу зразків і технічної документації;

консультації та участь нашого технолога у виробленні продукції;

розробку та затвердження технічної документації на нові види продукції;

На замовлення наших партнерів можлива розробка конкретних видів емульгаторів або стабілізаторів під задані параметри або під конкретний вид продукції.

В. С. Гурєєва,

начальник відділу технологій та стандартизації,

Науково-виробниче підприємство "Електрогазохім"

Тема форми

Тема форми

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок